Uroda i Medycyna z wyróżnieniem od SLDE – relacja z Gali

Magazyn Uroda i Medycyna

XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging, organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jak co roku zgromadził wybitnych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Tegoroczna edycja zwieńczona była uroczystym rozdaniem nagród, także dla mediów, które od dawna wspierają kongres. Wśród wyróżnionych znalazł się magazyn Uroda i Medycyna, który od lat promuje wiedzę w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej w Polsce.

Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniach 17-19 marca 2023 r. w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, zakończyła się uroczystą Galą, podczas której nagrodzono firmy i media za 23 lata współpracy ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Este tycznych.

Wyróżnienie za wieloletnią współpracę dla magazynu Uroda i Medycyna odebrał Wieńczysław Zaczek – Redaktor Naczelny Uroda i Medycyna oraz portalu ZatrzymajMlodosc.pl. Nagroda ta, to ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że możemy być obecni w wyjątkowym gronie osób, które tworzą społeczność medycyny estetycznej w Polsce. Wyróżnienie od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych jest nie tylko uznaniem wieloletniej pracy, ale także dodatkowym motywatorem do dalszego doskonalenia naszych działań.

Wieńczysław Zaczek

Wienczysław Zaczek

Redaktor naczelny magazynu Uroda i Medycyna oraz portalu zatrzymajmlodosc.pl

Bardzo dziękuję za tę nagrodę. Nie byłoby jej bez współpracy całego środowiska, bo my – media, my – dziennikarze, jesteśmy mądrzy Waszą mądrością – was: lekarzy, producentów, dystrybutorów. W związku z tym dziękuję za tą współpracę – powiedział Wieńczysław Zaczek.

Magazyn Uroda i Medycyna to rzetelne kompendium wiedzy o nowoczesnej medycynie i dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, a także kosmetologii. W każdym numerze znaleźć możemy porady i wywiady z wybitnymi ekspertami lub opinie dotyczące skutecznych zabiegów i najnowszych odkryć.

Zobacz także: https://www.facebook.com/UrodaiMedycyna

Uroda i Medycyna od lat występuje w roli patrona medialnego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tak prestiżowego wydarzenia, które gromadzi czołowych ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej. Dzięki współpracy i wzajemnemu zaufaniu mamy okazję wspólnie promować i wspierać rozwój tych dziedzin, które z roku na rok stają się coraz bardziej innowacyjne.

Gość specjalny Gali – Aga Zayran oraz prowadzący spotkanie Conrado Moreno, wraz z Zarządem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Dziękujemy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych za wyróżnienie podczas Gali!
Podziękowania ślemy również do wszystkich prelegentów, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kongresu. Wasza obecność i wkład w rozwijanie medycyny estetycznej są nieocenione.

Ta strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z plików cookies przez nasz serwis, kliknij w przycisk "WIĘCEJ".