Laser and Health Academy – LA&HA

Sympozjum LAHA

Wyjątkowe wydarzenie dla lekarzy interesujących się laseroterapią! Już w październiku, w Jachrance pod Warszawą, odbędzie się kolejna polska edycja prestiżowego sympozjum Laser and Health Academy.

To międzynarodowe wydarzenie, od 12 lat organizowane  przez powstałą w Słowenii Laser and Health Academy, podczas którego eksperci z całego świata dzielą się najnowszymi doświadczeniami w zakresie laseroterapii – procedurami, wynikami badań klinicznych i efektami leczenia.

LA&HA jest organizacją szkoleniową, oferującą lekarzom profesjonalne kursy, szkolenia i sympozja z zastosowania laserów w stomatologii, medycynie estetycznej, ginekologii i chirurgii, z udziałem ekspertów klinicznych z całego świata.

Spotkanie odbędzie się w dniach 24-26 października 2024, w Hotelu Warszawianka, w Jachrance koło Warszawy. Równolegle prowadzone będą dwa programy: dla lekarzy medycyny (główne tematy wiążą się z laseroterapią w medycynie estetycznej) i dla lekarzy dentystów.

Opiekunem merytorycznym wydarzenia jest profesor Leonardo Marini, od ponad czterdziestu lat zaangażowany w rozwój technik laserowych w medycynie. Jest on chirurgiem dermatologiem, specjalizującym się zarówno w dermatologii, jak i chirurgii ogólnej. Pełni funkcję dyrektora naukowego w The Skin Doctors Center w Trieście, jednej z najbardziej zaawansowanych klinik dermatochirurgicznych w północnych Włoszech.

W 1990 roku uczestniczył w założeniu ESMS w Portugalii, a w 1996 roku był współzałożycielem Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Laserowej (ESLD). Jest także współzałożycielem Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). Jako przewodniczący grupy zadaniowej EADV ds. laserów i EBD jest zaangażowany w program nauczania EADV Fostering Dermatology, w ramach którego prowadzi kursy z zakresu dermatologii laserowej i chirurgii mikrograficznej Mohsa.

Opiekunem merytorycznym programu stomatologicznego jest prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak – Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, która twierdzi, że nie wyobraża sobie pracy w gabinecie stomatologicznym bez urządzeń laserowych. Otwiera one możliwości, które w inny sposób są nie do osiągnięcia lub wymagają zastosowania kilku procedur wydłużających czas leczenia i zmniejszających efektywność.

Szczegółowe informacje na temat programu Sympozjum, wykładowców i imprez towarzyszących znajdują się na stronie wydarzenia: www.laha.pl

Sympozjum Laser and Health Academy 24

Ta strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z plików cookies przez nasz serwis, kliknij w przycisk "WIĘCEJ".