XXIV Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

XXIV Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging
W imieniu Komitetu Organizacyjnego Kongresu Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych zapraszamy Państwa do udziału w XXIV Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging, który odbędzie się w dniach 8-10.03.2024 roku w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.

Wydarzenie to jest szczególną okazją do spotkania w szerokim gronie lekarzy i przedstawicieli firm, ale przede wszystkim jest ważnym wydarzeniem naukowym. Jest okazją do szerokiej dyskusji i wymiany doświadczeń, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych, do weryfikacji tego, w jaki sposób badania naukowe oraz zgromadzona wiedza znajdują odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy. Dlatego niezwykle cenimy sobie wystąpienia naukowe, jak również sesje poświęcone procedurom zabiegowym.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, wymianie doświadczeń możemy poszerzać swoją wiedzę i dzielić się spostrzeżeniami, jak również odkrywać aspekty warte dalszego pogłębiania i badania , a wszystko to w trosce o bezpieczeństwo procedur i zdrowie naszych pacjentów.
Kongres oferuje możliwość zapoznania się ze światowymi nowościami i trendami w medycynie estetycznej i anti-aging, a także jest okazją do zacieśnienie kontaktów i nawiązania nowych znajomości.
Bardzo cenimy sobie współpracę z Państwem i jesteśmy przekonani, że jak co roku, dzięki wspólnemu działaniu oraz zaangażowaniu, Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych będzie wyjątkowym wydarzeniem.
Zarząd Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
Prezes dr n. med. Ewa Kaniowska
Wiceprezes dr hab. n med. Elżbieta Kowalska- Olędzka
Wiceprezes dr Kinga Nicer
Wiceprezes dr Krystyna Pawełczyk-Pala
POBIERZ:
Na dedykowanej stronie lekarze mogą wykupić jedno-, dwu- lub trzydniowy udział w Kongresie, a także Gali, na dwa sposoby:
1/ strona Kongresu i bilety on-line: https://kongres.dermatologia-estetyczna.pl/
2/ zakup tradycyjny (przelew):
Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
nr konta: PKO Bank Polski SA 32 1020 1664 0000 3602 0629 7602
W tytule; Imię, Nazwisko, PWZ, dni uczestnictwa w kongresie, ewentualnie Gala
Zapisy i kontakt w sprawie Kongresu:
 – 695 803 801, 605 332 776
 – kancelaria@antiaging.edu.pl
Magazyn Uroda i Medycyna jest Patronem Medialnym Kongresu.
Ta strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z plików cookies przez nasz serwis, kliknij w przycisk "WIĘCEJ".